Prvé kolo pre juniorov a starších žiakov

Prvé kolo zápasov v novej sezóne majú za sebou aj naši juniori a starší žiaci. Juniori na domácej palubovke privítali rovesníkov z Bánoviec nad Bebravou. Do zápasu sme vstupovali ako jasní favorit. Súper sa síce ujal vedenia 4-0, ale to bolo z ich strany prvé a zároveň aj posledné vedenia v zápase. Po 14 bodov v rade sme prevzali taktovku zápasu do vlastných rúk, z ktorých sme ho už nepustili. V prvej desaťminútovke sa bodovo výrazne presadil Borodovčák, ktorý nastrieľal 10 bodov. 13 bodový náskok sme v druhej štvrtine postupne navýšili na 19 bodov. V tretej časti duelu sa hra vyrovnala, čo však nezmenilo na tom, že na konci zápasu sme sa mohli radovať z prvého víťazstva v sezóne. Borodovčák si nakoniec pripísal 25 bodov. Sekundoval mu Malovec so 17 bodmi.

Naši starší žiaci nastúpili v hale na Domkárskej proti BSC Bratislava. Od počiatočných minút sme dávali najavo svoju dominanciu. Prvý polčas sme jasne vyhrali o 25 bodov. Druhá polka zápasu sa niesla v podobnom duchu a nakoniec sme ukončili zápas výhrou v pomere 108-52.