Ako si počínali mladí Interisti

Jediný zástupca z radov mládeže, ktorý odohral zápas hneď na začiatku Nového roka boli naši kadeti. Pôvodne mali odohrať rovno dva dueli, ale pre chorobu sa družstvu MBK Karlovka ospravedlnila zo zápasu. A tak v pondelok EUROVIA Aréna hostila tím MBK AŠK Slávia Trnava. Hneď od úvodných minút sa mohli fanúšikovia tešiť z rýchleho a veľmi atraktivného basketbalu z našej strany. Do polčasu sme si poľahky dokázali vypracovať 20 bodový náskok. V tretej štvrtine náš súper zlepšil streľbu a ukázal, že aj on vie potrápiť našich chlapcov. Čoho výsledkom bolo, že Trnavčania vyhrali tretiu desaťminútovku v pomere 10-9. Súper však nevyužili stratu našej koncentrácie a my sme zlepšenou hrou dokráčali k výhre v pomere 75-45. Interisti tak pokračujú v spanilej jazde, keď z doterajších 12 zápasov nenašli premožiteľa.