Aktuality

O body nás chcú obrať známe tváre

Inter aktuálne ťahá obdivuhodnú sériu tridsiatich ligových víťazstiev v rade. V domácej najvyššej súťaži zakopol naposledy 11. januára. Je logické, že o túto šnúru by nerád prišiel práve dnes v súboji s outsiderom. Lenže pozor, Handlová túži po prvom víťazstve, viackrát ho mala na dosah a sotva bude chcieť predať lacno svoju kožu práve v Bratislave.

Inter sa správne naladil stredajším tesným víťazstvom 88:87 nad maďarským Pécsom v Európskom pohári FIBA, kým Handlovčania potrápili svojho najväčšieho rivala Prievidzu, no v 126. hornonitrianskom derby napokon vyšli naprázdno, keď prehrali 84:90.

V drese nášho súpera sa na Pasienky vracajú viaceré známe tváre. Po prvý raz aj dlhoročná opora Interu Tomáš Mrviš, takisto naši bývalí hráči Aleksandar Radukič a Saša Jankovič a takisto aj kouč Branko Maksimovič.  

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Goran BULATOVIČ (kapitán Interu): „Aj keď sa Handlovej na začiatku sezóny nedarí, stále si myslím, že je to veľmi kvalitné družstvo, ktoré má veľa dobrých a kvalitných hráčov. My musíme hrať veľmi tvrdo a koncentrovane, pretože to je jediná šanca, aby sme vyhrali. Určite nás nečaká ľahký zápas.“


Zoznam aktualít

Naši partneri