Aktuality

Proti Prievidzi aj s fanúšikmi!

Na základe úpravy protipandemických opatrení sa diváci môžu vrátiť do športových hál. Pravda, len v obmedzenom počte, za pomerne striktných podmienok, ale stále je to lepšie než hrať pred ľudoprázdnym hľadiskom. Nové podmienky platia od stredy, a my tak môžeme privítať fanúšikov hneď v prvý deň ich platnosti: v stredu od 18:00 totiž Inter Bratislava v Pezinku privíta BC Prievidza v dohrávke 6. kola Niké SBL.

Túto zvesť potvrdil generálny manažér Michal Ondruš: „Pred zápasom s Prievidzou ani nie je témou, že sa budeme snažiť odčiniť sobotné domáce zaváhanie s Komárnom – to je samozrejmé, ale, že azda všetko správne chápeme a do hľadiska sa bude môcť vrátiť 25 percent kapacity, alebo 100 divákov, čo na počty, ktoré chodili do Pezinka, by nám v tomto momente celkom postačovalo a pomohlo. Takže ak správne chápeme predpis, ktorý má platiť od stredajšieho rána, tak večer budeme môcť znova privítať divákov, na čo sa všetci, vrátane hráčov, tešíme.“

Vzhľadom na platné opatrenia môžeme privítať iba návštevníkov v režime OP a preto prosíme, aby sa pripravili, že pri vstupe bude potrebné preukázať jednu z uvedených skutočností, teda, že sú buď plne očkovaní, alebo sa na nich vzťahuje režim po prekonaní ochorenia COVID-19. Začiatok je v obvyklom čase o 18:00, vstupné je tiež obvyklé, teda 5 eur.

Tešíme sa na stretnutie s Vami, prvé v kalendárnom roku 2022, a pevne veríme, že prídete podporiť žlto-čiernych.


Zoznam aktualít

Naši partneri