Aktuality

Vlastni aj ty kúsok histórie Interu!

Kúpiť si basketbalový dres? Viete, čo je na tom nezvyčajné? V podstate nič. Ale situácia sa dramaticky mení, keď vám povieme, že práve teraz máte príležitosť zakúpiť si v našom fanshope autentický, použitý „game-worn“ dres.

A viete čo? Dresy, ktoré po skončení každej sezóny zostávajú majetkom klubu, nejdeme dražiť. Nejdeme šponovať ich ceny do stoviek eur. Rozhodli sme sa, že miesto toho, aby tieto kúsky, v ktorých sa písala história, v ktorých interisti bojovali o body do ligovej tabuľky, útočili na medaile, či súťažili v pohárovej Európe a v ktorých niekedy prelievali aj krv, odpočívali kdesi v archíve, spravíme radosť vám, našim fanúšikom. Zároveň vám dáme možnosť prihlásiť sa k žlto-čiernym farbám a podporiť tak najúspešnejší slovenský (mužský) basketbalový klub.

Dresy od výrobcov Spalding a 3b vám ponúkame za jednotnú cenu 65 eur za kus. Nielen, že dres obľúbeného interistu môže potešiť vás, či niekoho, koho ním obdarujete, ale napokon môže byť aj celkom fajn investíciou, keď si uvedomíme, že k dispozícii sú napríklad aj kúsky, čo obliekal talentovaný Timotej Malovec, ktorý má našliapnuté k úspešnej medzinárodnej kariére. A áno, treba sa poponáhľať, ak si chcete vybrať, pretože v ponuke sú na začiatku aj mená ako Mário Ihring, Michael Fusek, Michal Baťka, Rišo Körner, Goran Bulatovič, Džiugas Slavinskas, Arnas Beručka, Ivan Gandia-Rosa, Lautaro López, Lee Skinner, Nemanja Barač, Jasmin Perkovič či Salih Nuhanovič. Keďže ide výlučne o dresy použité v zápasoch, väčšia limitka to už azda ani byť nemôže.

Veď checknite sami v našom fanshope na  https://www.bkinter.sk/fanshop       


Zoznam aktualít

Naši partneri