Aktuality

V play-off už dnes vyzveme majstra!

Termín: streda 23. 2. 2022 od 18:00 hod.

Už niet kam ustúpiť, niet kam uhnúť. Je tu play-off 2022! Inter v ňom bude hneď na úvod čeliť úradujúcemu šampiónovi, sily si zmeria so Spišskými Rytiermi. A hoci do tejto série vstupuje ako vyššie nasadený tím, favoritom nebude.

Bratislavčania si už zvykli hrať v úzkej rotácii a improvizovať pri absencii opôr. To sú skúsenosti, ktoré sa budú hodiť aj teraz, vo vyraďovacej časti. Mimoriadne dôležitý pritom bude už prvý zápas, keďže úvodné kolo sa hrá len na dve víťazstvá. Druhé potom na tri a finále až na štyri výhry...

S Rytiermi sme sa počas ročníka 2021/22 stretli štyrikrát, z toho trikrát sme boli úspešnejší: hneď v úvodnom kole sme ich v októbri deklasovali 84:65, v novembri sme im len tesne podľahli na ich palubovke 75:77, pred Vianocami sme nad nimi vyhrali 88:82 a úspešní sme boli aj vo februári na Spiši, kde sme zvíťazili 66:58. Bodaj by sme túto bilanciu ešte vylepšili v play-off!

Základnú časť sme zakončili s rovnakou bilanciou ako Spišská Nová Ves. Mali sme zhodne po 14 víťazstiev i prehier. Rytierov sme na štvrtej priečke vystriedali až v záverečnom kole. Ani oni nie sú v ideálnom rozpoložení. Táto séria teda bude aj o povestných morálno-vôľových vlastnostiach a my veríme, že nám energiu dodáte aj Vy, naši fanúšikovia.


Zoznam aktualít

Naši partneri