Aktuality

Toyota pod stromček potešila troch malých fanúšikov

Teší nás, že ani bezprostredne pred Vianocami nás fanúšikovia nenechali v štichu a v hojnom počte nás prišli povzbudiť. Akiste aj ich podpora prispela k nečakane jednoznačnému triumfu oslabeného Interu nad Iskrou Svit 95:73. Pevne veríme, že nás v tom nenecháte osamotených ani deň pred Silvestrom, keď znova od tretej popoludní privítame BKM Lučenec.

Počas polčasovej prestávky predvianočného duelu sa udiala jedna milá udalosť, ktorá stojí za pripomenutie. Dlhoročným partnerom nášho klubu je slovenské zastúpenie najväčšej svetovej automobilky TOYOTA. Nie náhodou tak môžete vidieť, že bezpečne po Slovensku i Európe vozia našich basketbalistov práve vozidlá tejto značky. Za čo Toyote, samozrejme, ďakujeme. A nie náhodou sme deťom v predvianočnú sobotu rozdávali populárne stavebnice stvárňujúce parádne športové auto práve tejto značky. Symbolicky, v žltej farbe, charakteristickej aj pre náš klub.

Na zaradenie do žrebovania pritom stačilo deťúrencom len celkom málo – sprevádzať na zápase svojho rodiča, starého rodiča či súrodenca, pri vstupe do haly si vziať jeden tombolový lístoček a potom už len čakať, či cez polčasovú prestávku náš team manager Miroslav Páleník, ktorý súťaž aj moderoval (a šlo mu to na jednotku!) vytiahne práve to „správne“ číslo.

Sme radi, že tromi peknými stavebnicami autíčok TOYOTA sme mohli spraviť radosť našim najmladším fanúšikom a aj vaša skvelá odozva nás presvedčila, že podobné súťaže si v spolupráci s partnermi Interu Bratislava už čoskoro istotne zopakujeme.

Sledujte nás na sociálnych sieťach, klubovom webe a hlavne na zápasoch v hale aj v roku 2024. :)     


Zoznam aktualít

Naši partneri