Aktuality

Ešte dve previerky na záver

Posledné dve prípravné stretnutia pred nami. Na záver sme si pozvali dvoch kvalitných rakúskych súperov. V sobotu 19. septembra od 18:00 si Inter v Eurovia Aréne zmeria sily s Basket Swans Gmunden. O dva dni neskôr, v pondelok 21. septembra o 19:00, príde na rad zápas proti Kapfenberg Bulls.

Aj v zložitých časoch dokázal Inter pod taktovkou španielskeho kouča Alberta Blanca Vilu absolvovať kvalitnú prípravu. Väčšinu času hral bez amerických posíl, ale o to viac priestoru dostávali mladí odchovanci klubu z Pasienkov. A že nám opakovane robili radosť! Viacerí z nich si vďaka dobrým výkonom akiste vybojujú minutáž aj v zápasoch Slovenskej basketbalovej ligy.

S účasťou fanúšikov na záverečných dvoch prípravných dueloch, rovnako ako na zápasoch úvodných kôl SBL, to chvíľu vyzeralo všelijako. Napokon Vám však môžeme oznámiť, že Vás srdečne pozývame na oba zápasy a tešíme sa na Vás v hojnom počte. A keďže Eurovia Aréna má viac ako dostatočnú kapacitu (3414 miest len na sedenie) a na Vašom bezpečí a komforte nám naozaj záleží, môžete si byť istí, že hoci s povinným rúškom na tvári, basket si určite vychutnáte.


Zoznam aktualít

Naši partneri