Aktuality

Po troch prehrách ťažká skúška

Termín: piatok 30. 10. 2020 od 18:00

Inter čaká štvrtý domáci duel v ročníku 2020/21 a očakávania sú o to väčšie, že pri predchádzajúcich vystúpeniach v Eurovia Aréne sa prezentoval nielen sympatickými výkonmi, ale dva z troch zápasov dokázal aj vyhrať. Zdolal dokonca aj lídra súťaže, basketbalistov Spišskej Novej Vsi.

Vonku to zatiaľ nie je žiadna sláva, mužstvo dopláca na zahadzovanie trestných hodov a dokonca aj na svoju neskúsenosť, naposledy v Leviciach takmer otočilo nepriaznivo sa vyvíjajúci duel. V záverečnej časti sa pritom priblížili na rozdiel jediného bodu, ale obrat nedokonali. Zo šiestich doterajších prehier je to už štvrtá, o ktorej rozhodla až koncovka. Chcelo by to konečne zvrátiť tento trend.

Lenže proti Lučencu to vôbec nebude ľahké. Novohradčania odštartovali sezónu sériou piatich výhier a hoci sa potom trocha zasekli, aktuálne im patrí priebežná druhý priečka. Naposledy, pred dvomi dňami, si doma poradili s Prievidzou 77:71. Na ich palubovke už padol aj Inter, keď v zápase 3. kola prehral vysoko 77:98. Zostáva veriť, že história sa nebude opakovať a Bratislavčania ukončia trojzápasovú čiernu sériu.

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Edgars JAUNZEMS (asistent trénera Interu): „Musíme sa v obrane riadiť našimi pravidlami, špeciálne pri situáciách pick´n´roll. A v ofenzíve by sme nemali veci unáhliť, ale snažiť sa hrať naše signály a z toho čerpať výhodu. Dôležité je hrať trpezlivo.“

X

UŽITOČNÉ LINKY

SÚPISKU INTERU NÁJDETE TU

SÚPISKU LUČENCA NÁJDETE TU

LIVE ŠTATISTIKY NÁJDETE TU

ON-LINE PRENOS NÁJDETE TU


Zoznam aktualít

Naši partneri