Aktuality

Po majstrovi privítame v Pezinku lídra

Termín: 13. 10. od 18:00

Po druhý raz sa predstavíme v Pezinku. Po minulotýždňovej premiére, v ktorej sme zdolali Spišských Rytierov, teda úradujúcich majstrov a držiteľov Slovenského pohára, privítame v zápase 3. kola Niké SBL jej aktuálneho lídra BKM Lučenec.

Inter po spomínanom víťazstve 84:65 nad Spišiakmi zažil smolný zápas v Leviciach, keď najprv pre zranenie stratil pivota Fuseka, potom nezachytil nápor domácich a prehrával až o 24 bodov. Po výbornej tretej štvrtine sa dotiahol len -3, ale obratu sa nedočkal. V posledných minútach domáci Patrioti skúsene kontrolovali hru a natiahli rozdiel na konečných 90:77.

Náš dnešný súper dokázal v prvom kole vyhrať v Leviciach 85:82 a cez víkend si poradil aj doma s Prievidzou 88:71. Vďaka tomu má bezchybnú bilanciu a vzhľadom na vývoj v úvodných kolách zostávajú zverenci mladého amerického kouča Daniela Sokolovského posledným nezdolaným celkom. Radi by sme to dnes zmenili, nadviazali na výhru z Baťovho pohára, kde sme Lučenec zdolali 76:68, a preto si spolu zakričme:

INTER DO TOHO!

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Oleg MELEŠČENKO (tréner Interu): „Momentálne je Lučenec jeden z tímov, ktoré od začiatku prekvapili, takže má bilanciu 2-0. My sa pripravujeme ako na každý iný zápas. Musíme sa vyrovnať s nejakými zdravotnými problémami, ale je to len o tom, ako k tomu pristúpime. Ak to vezmeme tak, že budeme bojovať a budeme rozumní, tak máme šancu hrať proti Lučencu. Ak si ale budeme myslieť, že sme o niečo lepší, tak určite prehráme. Je to veľmi rýchly mančaft, ktorý sa nikdy nevzdáva. Nebude to jednoduchý zápas, ale bude zaujímavý. Príďte sa naň do Pezinka pozrieť.“


Zoznam aktualít

Naši partneri