Aktuality

Inter sa vracia do Bratislavy, nechýbajte pri tom!

Po roku v pezinskom exile sa Inter vracia domov, do Bratislavy. Zatiaľ ešte nie do legendárnej Eurovia Arény, ktorá sa pre Vás, fanúšikov, intenzívne rekonštruuje na moderný športový stánok spĺňajúci aj tie najprísnejšie nároky. Kým sa budeme môcť všetci vrátiť na Pasienky, stala sa našim prechodným domovom hala na Vietnamskej ulici. V nej odohráme všetky domáce stretnutia ročníka 2022/23 Niké Slovenskej basketbalovej ligy.

Halu sme zveľadili pre potreby našej mládeže už vlani a tréningy v nej pravidelne absolvoval aj A-tím mužov. Zvnútra tak ide o moderné športovisko určené pre basketbal. Má však aj jednu nevýhodu, a tou je nízka kapacita. Hoci sme dumali, čo s tým, hala sa nafúknuť nedá. Na každé stretnutie tak môžeme ponúknuť do predaja iba stodvadsať lístkov, vrátane celosezónnych permanentiek. Lístky na jednotlivé stretnutia budú stáť 8 eur.

Práve oddnes máte príležitosť zakúpiť si svoju permanentku. Jej cena je 150 eur. Svoje miesto v hale tak budete mať vždy isté. Stačí si ju objednať na adrese murko@bkinter.sk a my sa postaráme o ostatné.  

Máme však v talóne ešte jednu limitovanú ponuku. Ak vám Inter nie je ľahostajný a chceli by ste ho podporiť ešte o čosi viac, máme pre vás limitovaný počet permanentiek za 250 eur, ku ktorým patrí aj parkovacie miesto priamo v areáli ŠH Vietnamská. Kto už ochutnal plody bratislavskej parkovacej politiky, vie, že tento benefit nie je na zahodenie. Objednať sa dá na rovnakej adrese murko@bkinter.sk a všetko ostatné už zariadime.

„Zakúpením každej vstupenky a permanentky naši fanúšikovia neplatia len vstupné na zápas, ale cielene a úprimne podporujú Inter Bratislava a jeho prežitie. To je čosi, čo si nesmierne vážime a tešíme sa na stretnutie s nimi opäť v hlavnom meste,“ vraví generálny manažér Michal Ondruš.

Priatelia, už čoskoro sa vidíme na Interi v ŠH Vietnamská!


Zoznam aktualít

Naši partneri