Aktuality

Po dlhom čase zase doma...

Konečne doma! Lenže stále bez vás, našich verných priaznivcov... Po úspešnom vystúpení v Handlovej, kde Inter získal svoje prvé víťazstvo pod vedením staronového kouča Olega Meleščenka a zároveň prvé víťazstvo na súperovej palubovke, sa pokúsime zastaviť rozbehnutý Svit.

S Podtatrancami sa stretneme po druhý raz v tejto sezóne. Predtým, 17. októbra, v zápase 6. kola sme ich dokázali zdolať 102:89. Teraz sú však na víťaznej vlne. Hoci im po minulotýždňovom „reštarte“ najvyššej súťaže na lavičke chýbal doliečujúci sa kouč Rudolf Jugo, pod vedením jeho asistenta Róberta Ištvánika dokázali uplynulú stredu zdolať Spišskú Novú Ves a v stredu aj Prievidzu. V novembri pritom väčšina družstva musela podstúpiť karanténu.

Pre Inter, ktorý sa aktuálne nachádza na šiestej priečke, s rovnakým počtom bodov ako piata Prievidza, je sobtný duel dôležitý aj z hľadiska dlhodobejšej perspektívy. Je to buď – alebo: buď sa teraz žlto-čierni na Iskru dotiahnu, alebo tá si upevní svoj náskok na štvrtej pozícii.

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Michal ONDRUŠ (generálny manažér Interu): Po dlhšom čase nás čaká opäť domáci zápas. Radi by sme v ňom potvrdili víťazstvo z Handlovej, ktoré až v prípade nášho domáceho úspechu získa ozajstnú cenu. Veríme, že sa nám podarí výkonom aj výsledkom nadviazať na prvý vzájomný zápas sl Svitom.“

X

UŽITOČNÉ LINKY

LIVE ŠTATISTIKY NÁJDETE TU

SÚPISKU INTERU NÁJDETE TU

SÚPISKU SVITU NÁJDETE TU


Zoznam aktualít

Naši partneri