Aktuality

Cesty Interu a jedného z legionárov sa rozišli

Keď Inter Bratislava v júni oznámil príchod Braxtona Bertoletta ako v poradí druhej zahraničnej posily, očakávalo sa, že bude zaujímavou opciou najmä do ofenzívy, kde mal prispievať dôležitými bodmi a v prípade potreby aj vypomáhať pri tvorbe hry. Lenže 24-ročný Američan už v príprave striedal lepšie momenty so slabšími a očividne zaostával za očakávaniami.

V úvode nového ročníka sa Bertolette v druhom kole Niké SBL dokonca ocitol mimo nominácie. Preto príliš neprekvapuje, že tento týždeň sa klub a hráč dohodli na ukončení spolupráce, čo potvrdil aj generálny manažér Michal Ondruš, ktorý zároveň dodal: „V každom prípade ďakujeme Braxtonovi, prajeme mu všetko dobré a samozrejme, aj veľa šťastia v budúcom pôsobisku.“

Braxton Bertolette teda počas svojho krátkeho angažmánu stihol v žlto-čiernych farbách absolvovať tri stretnutia našej najvyššej súťaže, v ktorých priemerne dosiahol 7,3 bodu. Strelecky sa mu najviac darilo pri sobotnom debakli 63:97 na ihrisku Spišskej Novej Vsi, kde zaznamenal 13 bodov (avšak zároveň aj +/- hodnotenie -16).


Zoznam aktualít

Naši partneri