Aktuality

Proti nováčikovi potrebujeme naplno zabrať

V Pezinku sme už privítali majstra a následne aj lídra Niké SBL, keď sme najprv zažiarili proti Spišskej Novej Vsi a potom tesne podľahli Lučencu. Teraz prichádza nováčik. Neradno ho však podceňovať. Komárňania takto pred týždňom odohrali svoj prvý zápas vonku a v Spišskej Novej Vsi narobili poriadne ťažkosti domácim Rytierom. Majstrovi a držiteľovi pohára, ktorého Inter v úvodnom kole deklasoval 84:65, podľahli v 2. kole len tesne 75:87.

Tesne im ušiel aj stredajší domáci súboj proti vysoko favorizovaným Leviciam. Prehrali opäť len minimálnym rozdielom 79:84. Vyslali tým jasný odkaz ostatným ligistom: Sme späť na ligovej mape a zabudnite, že budeme platiť nováčikovskú daň! Hoci ide o nový klub, nie ten, ktorý počas uplynulej dekády zbieral medaily, vrátane zlatej v ročníku 2014/15, a svoje ambície formuloval s istou obozretnosťou, je to vážny vyzývateľ.

Inter v stredu zažil trochu smolný duel, keď bez dvoch opôr, Michaela Fuseka a Trevora Blondina, ktorí pauzujú pre zranenie, držal s prvým Lučencom krok a prehral v dramatickej koncovke 92:96. Zostáva veriť, že sa mladíci poučili a proti Komárnu nezaváhajú. Dva body do tabuľky treba ako soľ. My ich povzbudíme:

INTER DO TOHO!

X

P. S.: Ak váhate, či merať cestu do Pezinka na basketbal, tak máme pre Vás dve dôležité informácie: Cez víkend to do Pezinka trvá z Bratislavy naozaj len krátko. Z centra je to bližšie ako z jedného konca hlavného mesta na druhý. A druhá info? V Pezinku práve „zúria“ Keramické trhy. Skvelá akcia, kde si môžete nakúpiť keramiku, bežnú i umeleckú, od majstrov keramikárov, či dopriať si pohárik vínka, vareného vínka, punču alebo burčáku. A odtiaľ si to namieriť do ŠH na Komenského ulici na Inter. Tešíme sa na Vás...


Zoznam aktualít

Naši partneri