Aktuality

Až sa dolieči, počítame s ním

Daniel Koller ešte len nedávno, na sklonku júna dosiahol plnoletosť. Za sebou má už dve sezóny v Niké SBL. V tej uplynulej absolvoval 27 stretnutí základnej časti 2,6 bodu a 3,2 doskoku na zápas. V play-off pridal dva štarty s priemermi 2,5 bodu a 2 doskoky na zápas. V lete však musel miesto reprezentačných povinností, keďže je súčasťou mládežníckych národných tímov, riešiť celkom iné záležitosti. Musí si totiž doliečiť zranené rameno. Až sa tak stane, mal by sa znova pripojiť k A-tímu.    

„Dúfame, že Dano Koller sa čo najskôr uzdraví, aby mohol začať trénovať. Uvidíme, koľko to bude trvať. Nič nechceme uponáhľať. Najprv musí byť stopercentne zdravý. Verím, že z nepríjemného zranenia vyjde ešte silnejší a bude jeden z našich mladíkov, ktorí odohrajú dobrú porciu minút v najvyššej súťaži,“ verí tréner Danilo Rakočevič.

Inter najskôr oznámil, že A-tím aj v nadchádzajúcom ročníku Niké SBL povedie spomínaný čiernohorský tréner Rakočevič. Z hráčskeho kádra bolo zverejnených už skôr viacero mien. Na Pasienkoch bude pokračovať čiernohorský veterán Goran Bulatovič, ďalší veterán Marek Kozlík a popri nich aj nádejní odchovanci Róbert Hudec a Viliam Ďurečko. Prvou zahraničnou posilou sa stal Američan Dante Moses a následne pribudol aj jeho krajan Braxton Bertolette. Ďalším do partie sa stal člen širšieho kádra naše reprezentácie Milan Szabó. Predposledným menom bol na sklonku júna bosniansky podkošový hráč Gojko Sudžum a po ňom nasledovala správa, že klub sa dohodol na ďalšej spolupráci aj s Martinom Kollerom, Richardom Ondrušom a Marošom Golianom.


Zoznam aktualít

Naši partneri