Aktuality

Zabojujeme o tretie (domáce) víťazstvo

Dva týždne sme sa nevideli v hale na Vietnamskej ulici. V sobotu 22. októbra sa v nej však stretneme znova, keďže interisti v 5. kole Niké Slovenskej basketbalovej ligy hostia Handlovú.  

Žlto-čierni majú vyrovnanú bilanciu 2-2, keď doma zdolali Spišskú Novú Ves i Prievidzu. Minulý víkend mali aj trocha smolu, keď v Lučenci prehrali 75:78 po trojke, ktorá padla vedno s klaksónom. Napriek tomu na ihrisku vicemajstra, ktorého vedenie minulý týždeň prevzal ex-interista Nešo Miloševič, zanechali sympatický dojem. Dnes však chcú opäť bodovať naplno. Kuriózne je, že kouč Rakočevič bude čeliť družstvu, ktoré viedol v Niké SBL uplynulé dva roky. Pred duelom skonštatoval: „Ako vždy nás čaká ťažký zápas. Každý je pre nás taký. My musíme k stretnutiam pristupovať zodpovedne, nikoho nepodceňovať a robiť v ofenzíve i defenzíve, čo treba. Musíme plniť tie veci, na ktorých pracujeme počas tréningov. Keď to prenesieme do sobotného zápasu, budeme v pozícii, že budeme mať na víťazstvo. Samozrejme, našim cieľom je víťazstvo. Zápas v Lučenci, aj keď sme tesne prehrali, výsledkovo možno nebol zlý, ale chceme niektoré veci napraviť. Dúfam, že nás prídu pozrieť aj fanúšikovia a bude to ďalšia pekná sobota na Vietnamskej. Chceme vyhrať, aj keď vieme, že to nebude ľahké. Každé mužstvo má nejakých solídnych cudzincov, Handlová aj pár Slovákov.“

Tešíme sa teda na vás zajtra popoludní. Duel sa začína už o piatej! Vstupenky je optimálne zakúpiť prostredníctvom siete Predpredaj.sk, ale k dispozícii budú aj v pokladni pri vstupe. Stále stojí za to zvážiť aj kúpu permanentky, ktorou zároveň podporíte náš klub.


Zoznam aktualít

Naši partneri