Aktuality

Štartujeme sériu prípravných stretnutí

Stovky nabehaných kilometrov, tisícky vystrelených striel, litre preliateho potu – nič z toho sa v letnej príprave nedeje samoúčelne. Všetko smeruje k tomu, aby boli interisti dobre pripravení na sezónu 2023/24, ktorá odštartuje v druhej polovici septembra. Než však žlto-čierni vybehnú do prvého ligového duelu absolvujú celý rad prípravných stretnutí. To prvé už teraz, cez víkend.

Úplne prvý duel odohráme v blízkom zahraničí, na palubovke rakúskeho St. Pöltenu v sobotu 26. augusta. Doma sa ukážeme už v stredu 30. augusta, keď privítame pražský USK. O dva dni neskôr, v piatok 1. septembra zavíta do Bratislavy maďarský Paks. Oba domáce zápasy sa začnú o 17:00. Hrať sa budú ešte v hale na Vietnamskej ulici, hoci návrat na Pasienky sa už nezadržateľne blíži.

O ďalší týždeň čaká najúspešnejší slovenský (mužský) basketbalový klub „trip“ do Českej republiky. Tam si v piatok 8. septembra zmeria v Jindřichovom Hradci sily s GBA a o deň neskôr v Prahe so Slaviou. Ďalší týždeň, od štvrtka 14. do soboty 16. septembra absolvujú zverenci trénera Danila Rakočeviča už tradičný turnaj vo Svite. V prvý deň od 17:00 tam hrajú proti rakúskemu Klosterneuburgu. V piatok od 16:00 budú čeliť českému šampiónovi z Opavy. V posledný deň turnaja od 12:15 sa Inter stretne s domácimi Podtatrancami.   

A potom, v sobotu 23. septembra už príde na rad premiérové kolo Niké Slovenskej basketbalovej ligy...


Zoznam aktualít

Naši partneri