Aktuality

Pokračujeme!

Minulý piatok sme odštartovali sériu prípravných zápasov pred sezónou 2020/21 duelom proti kvalitnému Brnu, za ktoré trocha nečakane nastúpil aj Patrik Auda, jeden zo strojcov vlaňajšieho fantastického ťaženia českej reprezentácie na majstrovstvách sveta, kde naši susedia obsadili 6. priečku. Z Moravy prichádza aj náš ďalší súper.

V utorok 25. augusta od 18.00 nás totiž čaká súboj proti BK Olomoucko. V drese hostí by sa mohol predstaviť aj ďalší známy český basketbalista Lukáš Palyza, bývalý reprezentant, niekdajší hráč Nymburka, či bundesligového Bayreuthu. My však budeme oveľa viac zvedaví na našich chalanov. Zvlášť na mladých odchovancov, z ktorých sa v prvom dueli najvýraznejšie presadil Matúš Malovec, autor 11 bodov. Budeme tiež sledovať letné posily, z ktorých v úvodnom zápase zažiaril najmä Argentínčan Lautaro López: okrem 14 bodov vymyslel aj niekoľko skvelých prihrávok a nazbieral 10 asistencií. No a samozrejme, tešíme sa aj na známe tváre, ako sú Richard Körner a Michael Fusek. Po mesiacoch čakania je skvelé vidieť našich chalanov späť na ihrisku. A je to dobrý dôvod, prečo prísť v utorok na basketbal. Ďalší domáci duel totiž odohrá Inter až takmer o tri týždne!

Pripomíname, že tento rok nastala zmena. Vstupenka na prípravný zápas stojí 5 eur, avšak platí pre dve osoby. Veríme, že vzhľadom na situáciu, ktorú spôsobil koronavírus a na fakt, že prípravné stretnutia si vyžadujú podstatne náročnejšie zabezpečenie ako v minulosti, vy, naši fanúšikovia, tento krok prijmete s pochopením. Navyše, ak si zakúpite celosezónnu permanentku, ktorá je už v predaji, žiadne ďalšie vstupenky nebudete musieť riešiť, keďže v cene máte nielen zápasy SBL, ale aj prípravné stretnutia a tiež súboje nadnárodného Alpsko-jadranského pohára. A samozrejme, môžete si vybrať vaše miesto v Eurovia aréne.

Ak pod dojmom správ o koronavíruse váhate, či vôbec ísť na basketbal, chceme vás ubezpečiť, že Eurovia aréna má dostatočnú kapacitu na to, aby každému poskytla komfortné a bezpečné prostredie a ani my nič nepodceňujeme.


Zoznam aktualít

Naši partneri