Aktuality

Tak nech to nie je naposledy!

Možno naposledy sa v stredu večer stretneme v hale na Vietnamskej ulici, ktorá sa v ročníku 2022/23 stala pre Inter prechodným domovom. Áno, je to scenár, ktorý si neprajeme, ale reálne hrozí, že pre žlto-čiernych sa druhým štvrťfinálovým stretnutím skončí účinkovanie v aktuálnej sezóne Niké SBL. Poďme im spoločne pomôcť, aby si vynútili pokračovanie série proti Levickým Patriotom!

Prvé kolo play-off sa hrá len na dve víťazstvá, a tak sa môže stať, že ak úradujúci majster na pôde najúspešnejšieho slovenského (mužského) basketbalového klubu vyhrá, postúpi do semifinále, kde narazí na lepšieho z dvojice Iskra Svit – BC Prievidza. Inter totiž po nedeľnom úvodnom súboji, ktorý prehral 53:78, stráca 0:1 na zápasy a ďalšie zaváhanie si už nemôže dovoliť.

„Treba predviesť fantastický  výkon. To je jediné, čo nám môže pomôcť, aby sme zvíťazili nad Levicami. Máme v sebe istú kvalitu, no musíme hrať tímovejšie, posúvať si lepšie loptu a nájsť strelecké pozície, ktoré sme mali aj v prvom polčase predošlého zápasu v Leviciach. Tie sme však väčšinou netrafili a potom už šiel duel dolu vodou. Aj keď veľa ľudí podceňovalo Levice, bolo jasné, ako vyzerajú ako tím a aký je rozdiel medzi dvomi súpermi. To ale  neznamená, že sa vzdáme. Dúfam, že v nás je motivácia, že tá bude v stredu na maxime a my sa pobijeme o víťazstvo. Uvidíme, ako to napokon všetko dopadne,“ zamýšľa sa tréner Danilo Rakočevič.

Spomeňme si, že interisti v tejto sezóne na Vietnamskej už Levičanov dvakrát pokorili: vo februári ich deklasovali 83:61 a na konci novembra ich zdolali 75:70. Bodaj by platilo otrepané do tretice všetko dobré!

Keďže sa hrá v stredu, úvodný rozskok je naplánovaný na 19:00. Lístky vám odporúčame zakúpiť si v predstihu prostredníctvom siete Predpredaj.sk, pekne z pohodlia vášho domova či kancelárie. Keďže kapacita je limitovaná a lístky sa postupne predávajú, niet príliš na čo čakať. Tešíme sa na stretnutie v hale a veríme, že spolu našim chalanom vytvoríme tú pravú play-offovú atmosféru.


Zoznam aktualít

Naši partneri