Aktuality

Basket aspoň on-line...

Termín: sobota 17. 10. od 18:00

Bude sa hrať? Nebude sa hrať? S divákmi? Bez divákov? Zrušia či prerušia súťaž? Nezrušia ani neprerušia? Situácia sa stále mení. Niekedy zo dňa na deň, občas z hodiny na hodinu. A nezriedka sa mení veľmi dramaticky.

Sme však radi, že dianie na palubovkách neutíchlo a hoci nás mrzí, že sa pre prísne epidemiologické opatrenia nemôžeme v Eurovia Aréne stretnúť osobne, chceme sa vám poďakovať, že zachovávate priazeň nielen Interu Bratislava, ale i SBL, ba vlastne celému slovenskému mužskému basketbalu. Aj preto sa pre vás budeme naďalej snažiť zabezpečovať obvyklý servis, teda on-line prenosy, bulletiny, spravodajstvo zo zápasov a mnoho ďalšieho, vrátane fan shopu.

Po výborných predstaveniach proti Spišskej Novej Vsi a Leviciam prišli dve menej vydarené vystúpenia v Lučenci a Handlovej. O to viac sme zvedaví, ako na ne zareaguje náš mladý kolektív proti Svitu. Teda proti súperovi, ktorý zatiaľ – najmä z objektívnych príčin – nenapĺňa pomerne vysoké očakávania a rovnako ako Inter sa potrebuje chytiť. Azda sa mu to nepodarí práve v Bratislave. Ale hlavne: azda sa skutočne bude hrať a do programu nijako nezasiahne covid-19...

Aj keď do Eurovia Arény vás, vzhľadom na prísne opatrenia, nesmieme vpustiť, o zápase neprídete. Tak ako iné, si ho môžete pozrieť prostredníctvom on-line prenosu Huste TV.

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Maurizio GALATA (hráč Interu):Dôležité bude nestrácať hlavu. A nemať zlý začiatok. Tým sme trpeli už pred sezónou. Práve Svit bude z tých tímov, ktoré nesmieme nechať na začiatku utiecť. Naopak, potrebujeme taký začiatok, aký sme predviedli proti Leviciam. A musíme dôverovať tomu, čo tréner pre nás pripraví, aký spôsob hry na nich vytiahnuť. Majú zopár dobrých zahraničných hráčov, ktorých musíme eliminovať. Myslím najmä Sašu Avramoviča a dvoch či troch Američanov, ktorých budeme musieť zastaviť, aby sme mohli byť úspešní. Primárne bude ale zrejme ako sa popasujeme so Sašom Avramovičom, ktorý nám už na turnaji vo Svite robil veľké problémy. Snáď ho dokážeme zastaviť.“

X

UŽITOČNÉ LINKY

LIVE ŠTATISTIKY NÁJDETE TU

SÚPISKU INTERU NÁJDETE TU

SÚPISKU SVITU NÁJDETE TU


Zoznam aktualít

Naši partneri