Aktuality

Najťažší zápas?

Šesť ligových výhier v rade, skalpy najsilnejších súperov, vrátane úradujúceho šampióna a z toho rezultujúca prvá pozícia v Niké SBL – vzápätí dve prehry a teraz náročná previerka v Komárne, kde sa nikdy nehrá a nevyhráva ľahko. Doma sme tohto súpera na konci októbra v defenzívnej bitke zdolali 55:48, no uňho doma to teraz môže byť celkom iná partia...

„Čaká nás možno najťažší zápas v doterajšom priebehu sezóny, keď sme sa ocitli v určitej kríze a Komárno určite potrebuje výhru. Bude robiť všetko, odovzdá maximum, aby doma vyhralo. My musíme pochopiť jednu vec: nezaoberať sa tým, či je reálne alebo nie je reálne, že sme tam, kde sme, lebo mužstvo, ktoré je momentálne lídrom Niké SBL nesmie vyzerať tak ako sme my vyzerali v Handlovej. Takto nesmieme vyzerať! Už zápas doma s Lučencom bol výbuchom, ale náš výkon v Handlovej bol menšou katastrofou. Očakávam, že konečne ukážeme správnu reakciu a odohráme dobrý zápas po celých štyridsať minút. Nech vyhrá lepší,“ hovorí pre sobotným súbojom 13. kola najvyššej súťaže tréner Danilo Rakočevič.

Tým fanúšikom, ktorí sa rozhodnú vycestovať do Komárna, aby tam podporili interistov, dávame do pozornosti, že zápas sa v nedeľu začína o 18:30. S ostatnými sa vidíme v stredu 14. decembra, keď v hale na Vietnamskej ulici privítame Iskru Svit vedenú bývalým trénerom žlto-čiernych Olegom Meleščenkom. Tento duel sa začne až o 19:00.  


Zoznam aktualít

Naši partneri