Aktuality

Pokračuje na dobrej adrese

Inter sa môže v posledných rokoch pochváliť celý radom úspešných mladých odchovancov, z ktorých viacerí sa už predstavili aj v najvyššej seniorskej súťaži, Niké Slovenskej basketbalovej lige. Jedným z nich je aj krídelník Viliam Ďurečko, reprezentant Slovenska do 18 rokov. Teší nás, že môžeme oznámiť, že Vilo sa rozhodol pre pokračovanie v žlto-čiernych farbách.

Plnoletosť síce 191 cm vysoký basketbalista dosiahne až v júli, ale zato má už za sebou 24 zápasov v SBL. Okrem toho je integrálnou súčasťou družstiev, ktoré dominujú mládežníckym a juniorským kategóriám. „Sme radi, že Vilo pokračuje v našom programe, kde je vždy priestor pre pracovitých basketbalistov, akým Vilo je,“ oznámil pokračovanie spolupráce generálny manažér Michal Ondruš.

Inter už skôr oznámil, že A-tím aj v nadchádzajúcom ročníku Niké SBL povedie čiernohorský tréner Danilo Rakočevič. Z hráčskeho kádra boli zverejnené zatiaľ tri mená. Na Pasienkoch bude pokračovať čiernohorský veterán Goran Bulatovič, ďalší veterán Marek Kozlík a popri nich aj nádejný odchovanec Róbert Hudec.


Zoznam aktualít

Naši partneri