Aktuality

Dnes sa uzavrie základná časť Niké SBL

Termín: sobota 19. 3. od 18:00 hod.

Koniec. Dnes sa záverečným 28. kolom uzavrie základná časť ročníka 2021/22. Na bilancovanie bude dosť času po sezóne, no už teraz si môžeme vydýchnuť, že je skvelé, že napriek pandémii, drakonickým opatreniam, či karanténam, sme sa v dobe, ktorá na Slovensku nežičí profesionálnemu športu, dopracovali až sem.

Nie sme v ideálnom rozpoložení, pod naše posledné výsledky sa podpísali zdravotné ťažkosti aj únava. Naposledy v stredu v Prievidzi sme mali k dispozícii iba šesticu hráčov. Ešte len 16-ročný Róbert Hudec pri svojom debute odohral 31 minút. Mimochodom, uplynulý víkend bol pri tom, rovnako ako bratia Malovcovci, obaja Kollerovci, či Juraj Minarovjech, keď naši mladíci v Budapešti vybojovali v kategórii juniorov skvelé druhé miesto v stredoeurópskom regióne EYBL a prebojovali sa na európske superfinále EYBL!

Dnes budeme čeliť Handlovej, ktorá prehrala posledných sedem zápasov v rade a ak zakopne znova, môže ešte prísť o šiestu pozíciu. V tomto ročníku máme s „baníkmi“ bilanciu 2-1, naposledy pred desiatimi dňami sme ich zdolali až po predĺžení 93:85.

Inter sa v prípade výhry a zaváhania Spišskej Novej Vsi v Leviciach, stále môže posunúť na štvrté miesto. V každom prípade bude v prvom kole play-off čeliť práve Spišiakom. Otázka je, či sériu hranú na dve víťazstvá odštartuje doma alebo vonku.     


Zoznam aktualít

Naši partneri