Aktuality

Cieľ je jasný: vybojovať prvé víťazstvo na vynovených Pasienkoch

Ďalšia šanca vidieť dobrý basketbal vo vynovenej aréne na Pasienkoch? Tá príde už v piatok 1. marca, keď domáci Inter Bratislava od 18:00 hod. privíta nitriansku Sláviu SPU v 29. kole Niké Slovenskej basketbalovej ligy.

Na Pasienkoch sa už hral zápas najvyššej súťaže a predstavila sa tam aj reprezentácia. Fanúšikovia sa mohli presvedčiť, aký perfektný športový stánok dostalo naše hlavné mesto vďaka nákladnej rekonštrukcii. A videli tam dva vyhrotené duely. Jednu vec sme tam však spoločne ešte nezažili – víťazstvo domáceho tímu. Azda do tretice sa to podarí!

Inter počas nedávnej reprezentačnej prestávky ladil formu pred finišom základnej časti a blížiacim sa play-off, zapracovával novú americkú posilu Daishona Smitha a pripravoval sa na piatkovú bitku s Nitranmi. Tých v aktuálnom ročníku už trikrát zdolal a chce to zopakovať aj v poslednom tohtosezónnom zápase, lenže Slávia prekopala káder a vedená legendárnym koučom Ľubomírom „Mexom“ Urbanom rozhodne nechce „púšťať“ body bez boja. Domáca žlto-čierna úderka sa pod taktovkou trénera Danila Rakočeviča však bude môcť spoľahnúť na podporu publika. To bolo skvelé aj pri zápase Inter – Spišská, keď dvetisíc ľudí hnalo domácich vpred a tiež minulý týždeň, keď plný dom – 3200 ľudí – povzbudzoval Slovákov v bitke s favorizovanými Belgičanmi.

Nuda však nehrozí ani počas prestávok, keďže o pestrý sprievodný program sa postará tanečná skupina Neytiri. V spolupráci s The Streets opäť zaplníme Celebrity Row zaujímavými tvárami. Už na predchádzajúcu bitku so Spišskými Rytiermi boli zvedavé aj osobnosti ako Separ, Joe Trendy a Simona, Tina, Laci Strike, Luca Brassi, Yaksha a mnohí ďalší. Kto príde tento raz, aby povzbudil chalanov, sa možno presvedčiť na vlastné oči a prípadne spolu aj prehodiť pár slov (nielen) o baskete.

Lístky sú už dostupné na bkinter.sk. A netreba sa báť prísť na Pasienky aj o čosi skôr, pozrieť si halu, dať si niečo dobré v našom bufete, prípadne pozrieť „merch“ v našom fan shope a stretnúť sa s priateľmi.


Zoznam aktualít

Naši partneri