Aktuality

Skorá šanca na reparát

Termín: 3. 1. 2021 od 18:00

Priatelia, prajeme Vám všetko dobré v roku 2021. Hlavne, nech je pre nás všetkých lepší, šťastnejší a normálnejší ako ten predošlý! Keď sme si takto pred rokom želali pevné zdravie, znelo to trochu ako fráza, novoročná „povinná jazda“. Teraz má podobný vinš celkom iný význam. Preto vám prajeme šťastie, lásku, úspechy, ale zo všetkého najviac pevné zdravie.

Všetci si veľmi želáme, aby sme sa mohli čo najskôr spolu znova stretnúť na basketbale. Nevieme, kedy príde ten deň, ale stále sme tu, stále bojujeme za Inter, za žlto-čierne farby a aj za všetkých vás, ktorým najúspešnejší slovenský mužský basketbalový klub nie je ľahostajný.

Do roka 2021 vstupujeme s tým, že presne nevieme, čo všetko nás v ňom postretne. Vieme však, čo nás postretne v prvom tohtoročnom stretnutí. Budeme totiž po štvrtý raz v sezóne čeliť ambicióznej Spišskej Novej Vsi, ktorej sme pred Vianocami tesne podľahli 75:79 po predĺžení. Okrem toho sme v októbri na jej pôde prehrali 50:80. Doma sme jej však, ešte v prvom kole, uštedrili lekciu 90:86. Zostáva veriť, že dnes nadviažeme na trend z posledného obdobia, keď sme pod vedením kouča Olega Meleščenka vyhrali štyri zo šiestich duelov, pričom sme zdolali lídra z Levíc, Lučenec, Svit i Handlovú.

X

POVEDAL PRED ZÁPASOM

Maurizio GALATA (hráč Interu): Pripravujeme sa na ťažký zápas proti ťažkému súperovi pohybujúcemu sa pri čele tabuľky, ktorý má dobrých, skúsených hráčov. Očakávame, že sa bude hrať tvrdý, agresívny basketbal. Pripravujeme sa na to. Neviem, či sa nám ich podarí zaskočiť, zrejme si už dajú veľký pozor, po zápase, ktorý sme odohrali pred Vianocami. Je to ale všetko o nás. Keď k tomu pristúpime správne a budeme bojovať, môžeme spraviť ďalší dobrý výsledok a azda sa nám podarí uhájiť domácu pôdu.“

X

UŽITOČNÉ LINKY

LIVE ŠTATISTIKY NÁJDETE TU

PRIAMY PRENOS SLEDUJTE TU

SÚPISKU INTERU NÁJDETE TU

SÚPISKU SNV NÁJDETE TU


Zoznam aktualít

Naši partneri